02.05.2021
Jestliže v českém paddocku hledáte srdcaře, kteří se jen tak nevzdávají, najdete je v kramolínské posádce Kalinovský-Liška. S jakými patáliemi a zraněními se museli vypořádat, by bylo na jednu knížku. V lásce k sajdkárkrosovým závodům je ale nic nezastaví a i letos se chystají na novou sezonu!
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Sajdkárkros si prostě vybrali jako za svůj životní styl. Na závody či tréninky vyrážejí s celou rodinou a užívají si skvělé atmosféry s pohodou jim vlastní. Poslední léta sice nezažívají nějaké úspěchy, vlivem zranění končí republikovou sezonu v top20, přesto se vždy těší na trať.I letos už mají za sebou pár tréninkových dávek na sajdkáře. „Začali jsme trénovat u nás v Kramolíně a teď jsme byli dvakrát na víkend v Jiníně. Dále plánujeme postupně vyzkoušet více tratí (Stříbro, Horšák, Kaplice...),“ pověděl nám Ondřej Kalinovský.

Již několik let jsou věrni české značce motoru Jawa, na kterou nedají dopustit. „Novinky u nás tedy nejsou žádné. Jedeme stále naše oblíbené VMC/JAWA, s kterým jsme spokojeni. Máme připravené dva motory Jawa s vylepšením od Martina Vrátného,“ chlubí se.

Samozřejmě, že přes zimu, kdy se nedalo jezdit, nezanedbávali ani neoblíbené kondiční cvičení. „Příprava v zimě z mé strany byla slabší. Chodil jsem akorát běhat. Pavel na sobě makal hodně a je to dost na jízdě znát. Docela nám to odsejpá,“ sděloval nám Ondřej.Je nasnadě, že již plánují, jakých závodů a mistrovství se zúčastní. „Když situace dovolí, rádi bychom jeli český mistrák, případně nějaký volný závod v Benátkách u Boubínů,“ poodhalili nám letošní vyhlídky.

Budeme věřit, že se zas v českém depu všichni shledáme. V neposlední řadě přejeme posádce Kalinovský-Liška hlavně mnoho štěstí a žádné zranění!(joh)
Foto: FB Kalinovský-Liška

2.5.2021

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.