10.05.2021
V Litvě na nic nečekají a již uspořádali další závody. Nyní ho hostila trať Moto-Roki v Rokiskis v neděli 9.5.2021. Znovu ho suverénně ovládla estonsko-lotyšská dvojice Gordejev-Stupelis, která obě jízdy vyhrála.
sidecarcrossSidecarcross

Na závodech v Rokiskis se kromě sajdkárkrosařů představili i čtyřkolkáři a motokrosaři. Podle organizátora se sešlo celkem 115 jezdců z Litvy, Lotyšska a Estonska. Kvůli pandemii ale jejich jízdy mohlo sledovat jen 150 lidí.

Ani to nebránilo napínavému dějství. V sajdách naprosto dominovali Gordejev-Stupelis. „Byl to další skvělý závodní víkend v Litvě. Užili jsme si každou minutu v Rokiškis Moto-roki cupu. Děkujeme rodině Kišunas za úžasné závody,“ sdělovali vítězové. Jako druzí skončili domácí Variakojis-Kisunas.

Další podnik na trati Moto-Roki se uskuteční 29. května. Zde začne litevský pohár.