28.05.2021
Oddalující se start světového šampionátu i některých blízkých mistráků nutí úřadujícího mistra světa Etienna Baxe z Nizozemska zacílit na ty podniky, které se právě rozbíhají v jiných státech, aby do srpnového začátku MS byl co nejvíce ve formě. Nepřekvapí, že se poohlédl po českém šampionátu, a proto ho uvidíme na startu v Jiníně v sobotu 5. června. A kam se ještě chystá? Více se dozvíte v článku...
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Český fanoušek se má tedy na co těšit. Navíc Etienne nemusí být jedinou hvězdou. Očekává se totiž i další mezinárodní účast, s čímž mistr světa i počítá. Dále se se svým francouzským spolujezdcem Nicolasem Mussetem chystá také na francouzské mistrovství, které čítá pět závodů.

„Kromě Grand Prix jsou pro nás nejdůležitější závody Mezinárodního mistrovství Nizozemska. Až začnou, mají pro nás nejvyšší prioritu. Nyní se ale snažíme získat závodní rytmus v mistrovství v okolních zemích, abychom na sezónu mistrovství světa, která začíná 1. srpna v německém Strassbessenbachu, byli dobře připraveni,“ sděloval Etienne Bax pro holandský server motocrossplanet.nl.

A právě na něm je i vypsaný kalendář závodů MM Francie, na kterém by chtěli Bax-Musset startovat:

13.6. - Huismes - MC Huismes
27.6. - Blargies - MC Blargies
11.7. - Frotey-les-Vesouls - MC Haut Saônois
5.9. - Brou - MC Brou
12.9. - Saint-Jean d’AngélyJestliže chcete vidět mistra světa v akci, pak si nenechte ujít jeho představení na českém mistráku v Jiníně!(joh)
Foto: Stijn Vanoverbeke

Zdroj: www.motocrossplanet.nl
28.5.2021

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.