01.06.2021
Jak se blíží začátek nové světové sezony, budou se špičkové posádky prezentovat v novém hávu. Příkladem jde úřadující vícemistr světa Marvin Vanluchene z Belgie se svým novým spolujezdcem Robbie Baxem z Nizozemska, se kterým pomýšlí znovu získat titul mistra světa. Jeden už má z roku 2018. Nyní věří, že na něj může zase dosáhnout...
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Své nejlepší období spojil s úspěšným a talentovaným mitfárou Benem van den Bogaartem, s kterým slavil zmíněný titul. S ním se ovšem rozešel a nyní hodlá na úspěchy navázat s Robbiem Baxem.

Podřízují tomu vše. „Během zimní přestávky jsme se snažili věnovat udržení kondice. Poslední dobou již začínáme trénovat na sajdě. Všechno jde skvěle,“ sdělil nám Marvin.

Můžeme si být jisti, že připravení budou na víc jak 100%, aby splnili vše, co si předsevzali. „Náš cíl v nové sezoně je jediný. Chceme zpátky číslo jedna na naši sajdkáru!“ praví již sebevědomě a zaměřuje se na zisk nejvyšší mety v sajdkárkosu. Na mistrovství světa chce být nejlepší. Chce znovu zažít opojnou slast vítězství a potěžkat medaili FIM pro vítěze šampionátu.

Jejich dvorní fotograf Stijn Vanoverbeke je zachytil v novém designu a dresech, v nichž skočí do nové sezony, aby triumfovali. Jak se vám líbí jejich barevné sladění?

(joh)
Foto: Stijn Vanoverbeke

1.6.2021

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.