10.06.2021
První závod Mistrovství Evropy žen okoření i česká účast. Na startovní listině víkendového závodu figuruje Kristýna Vítková a Aneta Čepeláková. Obě tak čeká boj o první letošní evropské body! Závody se konají společně s třídami EMX65 a EMX85 severovýchodní zóny.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Společně s nimi se na start postaví německé závodnice Anne Borchers a Alexandra Massury, které známe i ze závodů MMČR. Nebude chybět ani Lynn Valk, Shana van der Vlist nebo Sara Andersen.

 

„Na první Mistrovství Evropy do Litvy se moc těším! Konečně mě čekají náročné závody, kde bude velká konkurence. Uvidíme, jak se mi bude dařit, ale rozhodně bych ráda bodovala a třešničkou na dortu by bylo určitě nahlédnout do TOP10,“ vzkázala s nadšením česká mistryně. Věříme však, že Kristýna Vítková může pomýšlet i na vyšší pozice!

 

„Tento víkend máme namířeno na můj vůbec první závod Mistrovství Evropy, který se jede v Litvě. Jsem opravdu natěšená, ale snažím se myslet na to, že jedeme prakticky do neznáma a hlavně sbírat zkušenosti. Budu se snažit jet, jak nejlépe umím. Výsledek nějak dopadne. Něco nového pro mě bude také kvalifikační závod se startem, který jsem ještě nikdy nejela, takže se opravdu moc těším na nové zkušenosti,“ vzkázala Čepeláková, která o víkendu zažije svou evropskou premiéru.

 

Přejeme našim reprezentantkám hodně štěstí!

 

 

Připravila: Anna Dojčánová

10. 6. 2021

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.