02.07.2021
Se smutnou zprávou pro své fanoušky přichází britský sajdkárkrosař a mistr Velké Británie Brett Wilkinson. Před dvěma týdny totiž utržil zranění při závodech v Cusses. Nejdříve se zdálo, že nebude tak vážné a zapojí se do světové sezony v srpnu. Další vyšetření ale ukázaly krutou pravdu.
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChatJako by té smůly tento britský jezdec neměl dost! Jeho kariéra je lemována různými zraněními. Tentokráte mu vystavil stopku na zbytek sezony meniskus. Sám jezdec se blíže rozepsal na sociální síti.

„Na posledním závodě jsem si při doskoku pěkně zkroutil koleno. Posledních pár týdnů bylo těžkých se spoustou vyšetření, léčením otoků, vpichů do nich, rentgenovými snímky a 2 MRI skenování… Doufal jsem, že zbytek sezóny pojedu, ale poté co jsem se ve čtvrtek sešel se specialistou, který zjistil rozsah poškození mého kolene, to nepůjde! Resumé: ulomený ACL a úplně roztržený meniskus, což znamená, že musím 8. července podstoupit operaci rekonstrukce kolene! Rekonvalescence bude dlouhá, což znamená, že si tuto sezónu 2021 musím nechat ujít. Se svým týmem se vrátíme na trať v roce 2022! Chtěl bych také poděkovat všem, kteří tým podporují, sledují, sponzorují a fandí, a je mi líto, že to tak letos dopadlo, ale nic s tím neudělám,“ líčil celou story se zraněným kolenem Brett Wilkinson.

Za redakci Motolevel.com mu přejeme úspěšnou operaci a brzký návrat na závodní trať!(joh)
Foto: Zdeněk Růžička

2.7.2021

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.