21.07.2021
Martin Šoltys, účastník uplynulých 4 Dakarů, končí ve stáji Buggyra Racing. Domluvili se na tom společně se šéfem týmu Martinem Kolocem.
ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Český jezdec, který se pravidelně pohyboval na rozhraní první desítky na nejtěžším závodě světa se před nadcházejícím ročníkem 2022, domluvil na ukončení spolupráce v českém profesionálním týmu Buggyry.

 

Buggyra potvrdila, že oficiální stájovou jedničkou se stane Chilan Ignacio Casale, který se ukázal na letošním Dakaru ve skvělém světle. Taktéž bylo potvrzeno, že roudnická stáj staví dva zcela nové kamiony.

 

Šoltys, který letos vybojoval umístění v TOP 10 se bude muset porozhlédnout po jiných alternativách, jak se „dostat“ zpět na Dakar. Jako jedna z možností se nabízí tým Martina Macíka, Big Shock Racing, kde je volný kamion Liaz, se kterým dříve jezdil právě Macík. Z videí, které se objevují na sociálních sítích Macíka je taktéž známo, že sedlčanský tým připravuje nové speciály IVECO. Že by právě do jednoho z nich usedl Martin Šoltys a byl „nosičem“ vody pro Martina Macíka?

 

Připravil: Ondřej Novotný
Zdroj: Buggyra.com
Foto: Buggyra
21.7.2021

ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.