14.09.2021
Oblíbená akce Yamaha MX Pro Tour je opět tady a s ní také jedinečná šance pro vás vyzkoušet a na skvěle připravené trati otestovat nové modely Yamaha MX 2022. Letošní YAMAHA MX PRO TOUR 2021 pořádá 2. a 3.10. v Pacově MX shop Čepelák.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

K dispozici bude opět kompletní paleta motokrosových strojů: dvoudobými novinkami YZ125 a YZ250 počínaje a čtyřdobými YZ250F a YZ450 konče. Chybět samozřejmě nebudou ani stroje kompletně osazené našimi racingovými doplňky řady GYTR.


Akce je zdarma, podmínkou účasti je telefonická či e-mailová registrace a rezervace času vaší jízdy přímo u Jirky Čepeláka na tomto telefonním čísle: 777 216 268 nebo na této e-mailové adrese: [email protected]

 

POZOR: Kompletní motokrosová či enduro výbava (MX obuv, kalhoty + dres, kolenní chrániče a chráničová vesta, helma + brýle) je podmínkou k uskutečnění testovací jízdy! Pořadatel si vyhrazuje právo nevpustit na trať jezdce, kteří nebudou mít odpovídající off-roadovou výbavu. Dvacetiminutové testovací jízdy probíhají na uzavřené trati na vlastní nebezpečí. Ke kontrole dokumentů a registrace se prosím dostavte nejméně 15 minut před vlastní jízdou.

 

Doplňující informace: trať bude otevřena v sobotu odpoledne a celou neděli i pro veřejné trénování a bude zajištěn stánek s občerstvením


TZ YAMAHA MX PRO TOUR 2021
14.09.2021

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.