12.05.2010
Pavel Jahoda mi před chvílí poslal krátké sdělení: "Od zítřka 13. května 2010 se začíná po uzavírce trati kvůli úpravám opět naplno trénovat. Pokud nebude průtrž mračen, jste ve Vranovském žlebu vítáni!! V případě nepřízně počasí doporučujeme ověřit si trénink telefonicky."
Motocross
Více informací hledejte na:
http://www.vranovskyzleb.cz/
Motocross