04.10.2021
HistoCup – rakouský závodní šampionát klasických vozů z druhé poloviny 20. století si své velké finále sezony 2021 odbyde na brněnském Masarykově okruhu o víkendu 9. – 10. října.
autaAuta
KomentářeKomentáře
ChatChat

Kvůli komplikacím způsobeným pandemií koronaviru musel být jarní závod HistoCup na brněnském okruhu odřeknut. Nicméně byl nahrazen podzimním termínem 9. – 10. října, kdy v Brně celý šampionát vyvrcholí velkým finálovým závodem a během kterého se rozhodne o konečném pořadí. 

 

Diváci se mohou těšit na přehlídku legendárních automobilů z druhé poloviny dvacátého století. Na dráze se představí například Ford Mustang, vozy Jaguar XJS nebo klasické modely z dílen BMW, Alfa Romeo a dalších.

 

Vstupenky na HistoCup bude možné zakoupit pouze na pokladnách na místě (u hlavní tribuny a u tribuny C), a to za 200,- Kč v případě denní vstupenky, respektive za 300,- Kč v případě celovíkendového tiketu. Vstupenky platí na všechny otevřené tribuny a do paddocku. Děti do 12 let mají vstup zdarma. Parkování je pak možné na parkovištích u otevřených tribun.

 

 

Oficiální FB událost: https://fb.me/e/KK3mqrz0
Program závodu: https://www.automotodrombrno.cz/histo-cup-2021-2/
Oficiální web HistoCupu:
https://www.histocup.com

 

Vašek Volf
Foto: AMD Brno

04. 10. 2021

autaAuta
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.