10.10.2021
Monster Energy Kawasaki team dává dohromady sestavu jezdců, kteří za ně odstartují v lednu AMA Supercross šampionát a budou následně pokračovat taky v rámci venkovní série AMA Pro Motocross 2022. Podepsaného už mají Adama Cianciarulo, který je s nimi na palubě již třetí sezónu a sedlá čtyřipade. K Adamovi se nově přidává AMA SX šampion z roku 2018, kterým není nikdo jiný než Jason Anderson. Testovacím jezdcem a vývojářem se nově stal Broc Tickle.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Kawasaki Racing Senior manažer Dan Fahie řekl: 
"Máme radost, že můžeme přivítat v týmu Jasona a pokračovat v rozjeté kariéře s Adamem, který pojede na čtyřistapadesátce již třetí rok. Naše KX450 je pořádně otestovaná a připravená na náročnou sezónu 2022, s čímž nám pomáhá Broc Tickle, který je nejen skvělým jezdcem, ale výborně nám celkově zapadá do našeho závodního programu." 


Jason Anderson: 
"Jsem nadšený, že můžu v roce 2022 závodit za Monster Energy Kawasaki team. Jsem připravený začít makat s týmem natolik, abychom v lednu úspěšně vpluli do superkrosového šampionátu. Kawasaki motorky mají vysokou úroveň a už v minulosti se ukázalo, že jsou schopny nejprestižnějších výsledků. Na společný čas s Kawasaki týmem se opravdu těším." 


Adam Cianciarulo: 

"Na sezónu 2022 jsem připravený. V prvních dvou sezónách jsem s týmem získal hodně důležitých zkušeností. Podnikli jsme společně hodně kroků, a tak ze sebe v nadcházejícím závodním roce vydáme jen to nejlepší. Těším se na připisování dalších super výsledků a celkovou spolupráci." 


Testovací jezdec Broc Tickle: 

"Jsem Kawasaki za tuhle příležitost velmi vděčný. Budu pomáhat s testováním KX450, sdílet s týmem veškeré informace a poskytovat zpětnou vazbu tak, aby bylo možné stoprocentně připravit motorky pro Adama a Jasona. Je to pro mě dobré načasování, kdy budu trávit čas s profíky, s nimiž budeme plnit, co se od nás očekává. Je taky super být v rodinném kolektivu, který mě vřele přivítal a máme skvělé vztahy." 


Monster Energy Kawasaki tým
už naplno maká, aby mohl naskočit v sobotu 8. ledna 2022 v Anaheimu do Monster Energy AMA Supercross šampionátu


Připravila: Lucie Havlíčková (luh) 
Zdroj: TZ Monster Energy Kawasaki Teamu
10.10.2021

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.