13.10.2021
V neděli se poprvé na startovní rošt postavil na čtyřtaktní dvěstěpadesátce Adam Máj, jezdec Starling Cross Teamu. Ten se na dalečínském závodě družstev představil v barvách svého týmu se startovním číslem #39. V týmu ho doplnil Jan Srnec a Ondřej Pantoflíček. Jak Adamovi sedla nová motorka?
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Adam si nevedl špatně a zajel dobré výsledky mezi jezdci třídy MX3. V první jízdě MX2+MX3 dojel třináctý. Ve druhé rozjížďce spojených tříd MX3 a MX1 si o pět míst pohoršil. Celkově se Starling Cross Teamem skončil třináctý.

 

„Hodně lidí mi už dlouho říkalo, že díky mému jízdnímu stylu mi čtyřtakt bude sedět. Jel jsem na něm poprvé přesně týden před závodem, ale hned od začátku jsem se na něm cítil dobře. Do Dalečína jsem si to jel hlavně užít a porovnat si, jak pojedu oproti ostatním, když budu mít stejnou motorku jako oni. V první jízdě jsem neměl nejlepší start, ale chytil jsem dobré tempo a jelo se mi opravdu dobře. Fyzicky jsem taky vydržel, takže myslím, že to bylo opravdu super. Ve druhé jízdě jsem byl už mnohem unavenější kvůli krátké pauze mezi jízdami. I tak si myslím, že jsem ukázal a přesvědčil jsem se o tom, že mi dvěstěpadesátka sedí. Věřím, že příští sezónu ukážu, že to jde i na téhle motorce a budu se se soupeři prát o body do celkového hodnocení. Chtěl bych mockrát poděkovat týmu, sponzorům a hlavně mé rodině,“ vzkázal pro náš web Adam Máj.

 

 

Připravil: Pavel Horák

Zdroj: Adam Máj

Foto: Patrik Procházka / Gravitymag

13. 10. 2021

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.