20.10.2021
Pražské výstaviště PVA Expo Letňany bude ve dnech 30. – 31. října hostit již desátý ročník prestižní výstavy se zaměřením na tuning, motorsport a historická vozidla s názvem Prague Car Festival.
ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Na výstavní ploše větší než 30 000 m2  se divákům přestaví na osm stovek unikátních automobilů a motocyklů, česká i evropská tuningová špička a připraven bude i bohatý průřez historií vývoje automobilů a motocyklů od předválečného období až do současnosti.

 

Výstava bude rozdělena do tematických celků. První a zároveň největší z nich, nesoucí název BSR Tuning Expo, se zaměřuje na tungovou scénu a sportovní vozy. Návštěvníci se mohou těšit na 500 jedinečných sportovních automobilů, tuningových speciálů a „amerik“. Chybět nebudou ani soutěže, zajímavé workshopy či bohatý doprovodný program pro celou rodinu.

 

Druhou částí je Eset Cup Racing Expo se zaměřením na motorsport. Diváci budou mít možnost prohlédnout si špičkové závodní stroje a dokonce i osobně se setkat s desítkami zajímavých osobností z oblasti motorsportu. V rámci Eset Cup Racing Expo bude k vidění přes 150 exponátů.

 

Poslední částí PCF je Glasurit Classic Expo – neboli výstava více než 150 historických vozidel od předválečného období až do přelomu století. Součástí této výstavy bude rovněž bohatý doprovodný program zahrnující dražby historických vozidel, besedy, projekce filmů a srazy historických vozidel na venkovní výstavní ploše.

 

Vstupenky na Prague Car Festival je možné zakoupit online zde: https://praguecarfestival.cz/vstupenky/, přičemž základní vstupné na jeden den vyjde na 250,- Kč, dětské a studentské vstupné pak na 150,- Kč.  Při koupi na místě budou vstupenky o 50,- Kč dražší.

 

Více informací: https://praguecarfestival.cz/

 

Vašek Volf
20. 10. 2021

ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.