22.10.2021
O účasti českých reprezentantů na závodě EMX 125 v Trentu jsme vás už informovali. Na startovní listině však nechybí ještě jedno zajímavé jméno – Lotte van Drunen. Mladá Holanďanka má za sebou skvělé sezóny ve třídách 85 ccm a 65 ccm a nyní začala jezdit na silnější stopětadvacítce. Jde v podobných stopách jako náš úspěšný juniorský závodník Víťa Marek, kterému byla Lotte několikrát velkým konkurentem.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Van Drunen je ještě moc mladá na účast ve třídě WMX, proto se bude ještě připravovat ve stopětadvacítkách. Její vytrvalost a síla jí však už nyní posílají na stupně vítězů mezi ženami. Dlouho na motorce neseděla, takže je smířená s tím, že se možná nekvalifikuje. Pokud by se však zadařilo, chce si závody na maximum užít.

 

„Okej, pojďme na to! Momentálně jsem trénovala a testovala v Itálii. Chtěla jsem se v Arco di Trento zúčastnit WMX, ale jsem moc mladá, takže pojedu v sobotu v EMX 125. Uvědomuji si, že se bude těžké kvalifikovat, je dost pravděpodobné, že zůstane jen u tréninků. Udělám však maximum pro to, abych se tam dostala a strašně se na to těším,“ napsala Lotte na svých sociálních sítích.

 

Připravil: Pavel Horák

Zdroj: Gatedrop.com

Foto: Lotte van Drunen #401

22. 10. 2021

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.