30.10.2021
Tým ULTIMATEDAKAR vystaví dakarskou závodní i doprovodnou techniku na jedinečné akci PRAGUE CAR FESTIVAL. Jde o největší výstavu ve střední a východní Evropě se zaměřením na tuning, motorsport, historické automobily a motocykly.
ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Desátý ročník akce evropského významu nabídne vystavovatelům i návštěvníkům jedinečnou podívanou na široké spektrum unikátních automobilů a motocyklů. Nový formát výstavy spojuje oblasti upravených a sportovních vozů, světa motorsportu a historie vozidel. Prague Car Festival představí na ploše přes 30 000 m2 nejlepší tuning z celé Evropy, českou i zahraniční špičku automobilových a motocyklových závodů a průřez bohatou historií vývoje automobilů a motocyklů od předválečného období až po současnost.
 

V současné horšící se pandemické situaci tak tým ULTIMATEDAKAR naplno využije (doufejme že ne letos poslední) možnost osobního setkání s fanoušky. Díky těsné spolupráci s Toyota HS Automobil představíme dakarský speciál Toyota Landcruiser 3.0l TD, designové týmové doprovodné vozy Toyota Landcruser a Toyota Hilux a také Toyota Yaris GR.
 

David Křípal, náš oceňovaný a úspěšný navigátor (držitel již 4 dakarských medailí v řadě), bude podepisovat plakáty a vyprávět neuvěřitelné dakarské příběhy a fanoušci si také mohou potěžkat letošní dakarskou medaili.


Těšíme se na setkání s vámi ve vřelé závodní atmosféře Racing Expo v Letňanech 30.-31.10.2021


Děkujeme, že nám fandíte! 

TZ Ultimate Dakar
30.10.2021

ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.