24.11.2021
Ani nemáme měsíc po konci sezony a už dochází k personálním rošádám mezi týmy. S obsazením místa spolujezdců si daly na kvap špičkové britské týmy, které změny ohlašovaly již nedlouho po konci posledního závodu MS sajdkár v nizozemském Oss.
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChatPrávě tam zapózovali fotografům anglický pilot Brett Wilkinson a jeho krajan Joe Millard, který letos jel s Jakem Brownem. Dohodli se, že na sezonu 2022 spojí své síly a zúčastní se mistrovství Británie a světa. Brett se bude vracet po roční vynucené pauze, kdy si před prázdninami na domácím šampionátu vážně poranil koleno. Nyní doufá, že příští ročník už bude lepší. Zakoupil proto již i novou techniku. Dál bude sázet na holandský podvozek WSP od desetinásobného mistra světa Daniela Willemsena, ale co se týče motoru, se tentokráte rozhodl pro značku AMS od Glena Woodmana.Přetažením spolujezdce ale vyvolal další rošády. Jake Brown reagoval na odchod stávajícího spolujezdce angažování Paula Hortona. S ním plánuje objet MS i MM Velké Británie. U sajdkáry zůstává věrný osvědčenému podvozku VMC a motoru Zabel.


Budou obě špičkové dvojice ze světového šampionátu silnější? Uvidíme, až první závody napoví! Nyní všichni jezdci podstupují řeholi v tělocvičnách... Oběma přejeme vydařenou zimní přípravu a co nejlepší start v příštím roce!(joh)
Foto: Josef Hejnal, Stijn Vanoverbeke, archiv týmu Browna

24.11.2021

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.