25.11.2021
Velice úspěšnou sezonu v mistrovství světa i Estonska má za sebou estonsko-finská dvojice Varik-Kunnas, která letos dosáhla na svá nejlepší umístění v kariéře. Spokojenost v týmu je patrná, i proto se oba jezdci dohodli na pokračování úspěšné spolupráce i v sezoně 2022.
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Letos se jim nadmíru dařilo. Na domácím šampionátu v Estonsku vybojovali mistra a v MS se pohybovali v elitní pětce o pódiová umístění. Většinou Grand Prix zakončovali na čtvrtých místech, jen poslední závod na holandském písku jim příliš nevyšel, přesto po něm vládla u nich naprostá spokojenost.

Jako u všech sajdkárkrosových posádek probíhalo i u nich rozhodování o budoucnosti a o sezoně 2022. Teprve až měsíc po posledním podniku vydali prohlášení ke svým fanouškům a sponzorům.

„V sezóně 2021 jsme dosáhli na nejlepší výsledek v naší dosavadní kariéře. Na mistrovství světa jsme skončili jako pátí a dále jsme přidali i mistrovský titul z estonského šampionátu. Na dlouho jsme se odmlčeli a nedali jsme žádnou zmínku o našem jednání. Důvod byl jednoduchý. Sami jsme nevěděli, co a jak bude dál. Bylo potřeba si dát čas na rozmyšlenou. Mluvili jsme s našimi sponzory a členy našeho týmu. Od našich věrných fanoušků jsme dostali mnoho povzbudivých zpráv. Dnes jsme se proto rozhodli, že tým ve složení Varik - Kunnas bude pokračovat na mistrovství světa v roce 2022!“

Jejich rozhodnutí je určitě dobrou zprávou pro sajdkárkrosovou komunitu, protože by byla škoda přijít o tak prvotřídní posádku!(joh)
Foto: Autor

25.11.2021

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.