03.12.2021
Motocyklový závodník Jakub Kornfeil napsal motivační, poučnou a inspirativní knihu /DEFINICE SPORTU/, která popisuje kariérní růst nejúspěšnějšího českého motocyklového jezdce v kategorii Moto3. Rozklíčování samotného úspěchu a dlouhé cesty paddockem mistrovství světa. Předávání nasbíraných zkušeností je hlavním tématem knihy. Má 210 stran a vyjde v pevné vazbě V8.
silniceSilnice
KomentářeKomentáře
ChatChat

K dostání je ve třech vyhotoveních a to ve verzi digitální, Audio a knižní. Vše je dostupné na stránkách www.jakubkornfeil.com. Od sladké chutě vítězství až po slabé stránky výhodou. O tom všem pojednává inspirativní a poučná kniha, která je plná vědomostí, tipů a triků.

 

A jeho definice sportu

„Nikdy by mě nenapadlo, že já, který na základní škole proklínal četbu, jednou napíši svoji vlastní knihu. Mám rád výzvy, a tohle byla jedna z nich. Na svém bucket listu jsem ji měl zapsanou již dlouho, nicméně až teď jsem k tomu dozrál. Říkal jsem si, že se s Vámi o ty nasbírané zážitky z cest jednou podělím. Avšak není tomu tak. Kniha není o žádném příběhu a ani nevyprávím zážitky. Účelem DEFINICE SPORTU je předávat nasbírané zkušenosti dál, a šířit osvětu tohoto krásného sportu. Vystižení životních situací, a samotná identičnost knihy je pro mne zcela zásadní.“

 

Co obsahuje kniha

„V knize se ukrývá 17. QR kódů, pod kterými si můžete načíst přes 600 fotografií, vystihující vždy danou kapitolu. Další zvláštnost knihy je ta, že jsem si ji sám namluvil. Posluchače tedy vtáhnu do děje přímo já sám. Celkem dvacet kapitol otevře oči každému, kdo se do četby DEFINICE SPORTU pustí. Tuhle knihu berte jako usnadnění si cesty ke svému úspěchu. Je vhodná pro všechny věkové skupiny."

 

Připravil: Pavel Horák

Zdroj a foto: Jakub Kornfeil

3. 12. 2021

silniceSilnice
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.