05.12.2021
Kamil Somorovský, slovenský komentátor, znalec motokrosu, velký fanoušek MXGP, kolega novinář a hlavně motokrosový nadšenec a kamarád z depa, podlehl dnes v ranních hodinách koronavirové nákaze.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Neexistuje jediný člověk z komunity českého a slovenského motokrosu, který by pana Somorovského neznal. Kamil Somorovský věděl o motokrosařích všechno, vlastnil archiv informací a dovolíme si tvrdit, že byl chodící kronikou (česko-)slovenského motokrosu.

 

Z ampliónu na motokrosových závodech znáte také jeho hlas, ke kterému se v posledních letech připojil i hlas Petra Kováře. Jako novinář nepsal jen o motokrosu, ale zajímal se také o fotbal a další sporty.

 

Letos na jaře se spojil s redakcí magazínu CZECH Motocross, pro který připravil několik článků o slovenském Sverepci a slovenském šampionátu MX OPEN 2021. Těmito posledními články se pan Somorovský, skvělý novinář a obrovský srdcař, loučí s motokrosovým světem.

 

Za celou redakci Motolevel.com a CZECH Motocross vyjadřujeme upřímnou soustrast rodině a všem pozůstalým.

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.