25.12.2021
Krásný vánoční dárek dostali všichni čeští příznivci sajdkárkrosu na Štědrý den. Právě v té době byla oznámena senzační zpráva o dohodě spolupráce mezi nejúspěšnějším českým spolujezdcem Ondřejem Čermákem a čtyřnásobným mistrem světa Etiennem Baxem z Nizozemska pro nadcházející sezonu!
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Etienne na posledním závodě MS v Holandsku získal svůj již čtvrtý titul mistra světa, ale jeho francouzský spolujezdec Nicolas Musset mu zběhl ke konkurenčnímu týmu Koena Hermanse.

O námluvách s českým spolujezdcem se tak v kuloárech spekulovalo už nějakou dobu. Až nyní oba jezdci posvětili, že pro příští sezonu spojí své síly. Novinku pak symbolicky ohlásili na Štědrý den.

„Přeji hezký svátečný den, včerejší zprávou, která se objevila na sociálních sítích potvrzuji nové angažmá v týmu 4násobného mistra světa Etienna Baxe. I přesto, že jsem vážně uvažoval o ukončení sajdkarkrosové kariéry, nakonec jsem rád, že jsem se tak rozhodl. Nový tým, který je v tomto sportu č.1, nová motorka, nové lidi, nové motivace. Všem lidem okolo mě, jak sponzorům tak i rodině, děkuji za dosavadní podporu. Vím, že i v následujícím roce mám od všech plnou podporu, proto pojďme do toho! Všem přeji klidné, pohodové svátky a šťastný nový rok,“ vyjádřil se k novému angažmá druhý vícemistr světa Ondřej Čermák.Změny u týmu Etienna Bax ale nejsou všechny. Kromě nového spolujezdce přesedlá z dvoutaktního Zabela na čtyřtaktní Husqvarnu a bude ji chtít vynést v pořadí v MS na nejvyšší stupínek!

Přejeme jim mnoho štěstí a úspěchů, ať se jim spolupráce nadmíru povede!
(joh)
Foto: FB Etienne Bax, WSC

25.12.2021

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.