26.12.2021
Letos si sajdkárkrosaři oblíbili vánoční svátky jako zvěstování novinek. Nejinak tomu je i u bývalých českých jezdců. Po téměř šesti letech, když nepočítáme jejich intermezzo v roce 2019, ohlásila comeback na závodní dráhu dvojice Robert Diblík a Michal Gábor!
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Druzí vícemistři ze sezony 2014 se rozhodli znovu spojit své síly a vyhlásili přes sociální sítě, že se vrací do koloběhu závodů! Budou tak již druhou bývalou posádkou po bratrech Vejchodových, která se chce znovu vložit do boje nejen o české body.

„Po delší, spíše dlouhé době, dáváme o sobě vědět, protože jsme si nebyli jisti, co se bude dít. S radostí vám oznamuji, že po domluvě s Michalem Gáborem jsme se rozhodli naskočit do kolotoče Side. Věříme v to, že díky velké podpoře našich rodin, stálého mechanika Víti Mydláře a doufejme i Pípy Přibyla, budeme mít čas a velkou chuť se připravit co nejlépe na příští sezónu. Určitě pojedeme MMČR Side a nějaké další závody, které nám budou zapadat do příprav. Moc se těšíme a přejeme všem vše nej do nového roku,“ sděluje na svých stránkách Robert Diblík.

Pro prořídlé pole českého sajdkárkrosu je to určitě dobrá zpráva a fanoušci se mají zase nač těšit! Známá jména, ať už Vejchodové nebo Diblík-Gábor, mohou přitáhnout další zájem. Můžeme jen přemítat, jak se jim jejich návrat povede.


Za redakci Motolevel.com jim přejeme hodně štěstí!(joh)
26.12.2021

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.