18.01.2022
Dalším českým závodníkem, který usedne za řídítka italského stroje TM je šestnáctiletý Štěpán Zuda. Štěpána známe hlavně ze závodů silničních motocyklů, kdy jeho poslední štací byla účast na Northern Talent Cupu. Situace se vyvinula tak, že závodník neměl jistou budoucnost. Přeskočil do nové disciplíny, kterou však zná moc dobře, a stane se týmovým parťákem Jana Ulmana.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

„V této sezóně pojedu Mistrovství Itálie ve třídě Supermoto s týmem Reparto Corse Transilvania Supermoto. Jsem rád, že mohu být součástí tohoto týmu. Děkuji moc všem, kteří se na tom podíleli! Poděkování patří hlavně Ivanovi Šulcovi, TM Racing Czech a mé rodině. Nová etapa, Nová výzva! Nejdříve to vypadalo, že tento rok a ani do budoucna už nic nepojedu, takže jsem rád, že mohu pokračovat a dělat to, co miluju! Nemůžu se dočkat, až sezóna začně,“ s nadšením prozradil Zuda.

 

„Máme radost, že můžeme představit dalšího českého jezdce, který bude v sezóně 2022 sedlat motocykl TM. Držíme mu palce a přejeme mu, ať ho nová výzva naplňuje a baví,“ napsal na sociálních sítích zástupce importéra TM pro Českou republiku, Ivan Šulc.

 

 

Připravila: Anna Dojčánová

Zdroj a foto: Fb Štěpán Zuda

18.1.2021

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.