29.04.2022
Harley-Davidson Europe vydává tričko H-D for Ukraine v limitované edici ve spolupráci s nadací Open Mind Fund (OpenMind.fund) ve prospěch humanitární pomoci Ukrajině. Z každého prodaného trička bude 50 % kupní ceny věnováno Open Mind Fund, charitativní organizaci se sídlem v Kyjevě na Ukrajině, která poskytuje okamžitou pomoc v podobě dopravy, přístřeší, potravin, léků a nezbytných dětských potřeb pro občany v nouzi.
ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Tento program založili zaměstnanci společnosti Harley-Davidson, kteří chtěli najít způsob, jak podpořit Ukrajinu. Tričko navrhli zaměstnanci a je v barvách ukrajinské vlajky s ikonickým logem Harley-Davidson na hrudi. Na zadní straně trička je nápis UNITED WE RIDE, který ztělesňuje ducha značky Harley-Davidson a jednotu při úsilí o zajištění pomoci.
 

Na všech evropských stránkách H-D.com budou odkazy na ukrajinské stránky H-D (HDforUkraine.com) a prodej této limitované edice triček spolu s odkazem na stránky nadace Open Mind (OpenMind.fund) pro přímé dary.
 

V duchu iniciativy United We Ride vyjádřila komunita H-D, včetně dealerské sítě Harley-Davidson, svou podporu prostřednictvím probíhajících komunitních aktivit.

Hlavní body jsou:

• Dealerství HD Praha, Česká republika, zorganizovala přepravu a ubytování a pomohla více než 5 000 válečným uprchlíkům bezpečně přejít hranice do České republiky. Tým také zařídil pracovní povolení pro skupinu žen a pomohl zajistit místa pro jejich děti v místních školách.

• H.O.G. Vilnius, Litva, věnoval více než 10 000 eur do oficiálního fondu zřízeného jménem ukrajinské vlády na pomoc lidem a komunitám postiženým válkou.

• H.O.G. Varšava, Polsko, zorganizoval několik misí s pomocí ve spolupráci s úřady a dodal zásoby přímo do sídla H.O.G. West Chapter Ukraine.

• Ukrajinské H.O.G. Chapter; H.O.G. Kyjev, H.O.G. Oděsa, H.O.G. West a H.O.G. Central si nadále navzájem pomáhají sdílením informací a širokou komunikací s cílem zprostředkovat pomoc od jiných komunit mimo Ukrajinu.

• Dealerství H-D Sopron, Maďarsko, poskytlo 30 invalidních vozíků pro nemocnice.

• H.O.G. Prešov a H.O.G. Bratislava, Slovensko, darovali základní zboží a oblečení.

• H.O.G. Budapešť, Maďarsko, darovali základní zboží a oblečení na pomoc postiženým.


*Harley-Davidson nemá z triček žádný zisk a veškerý výtěžek bude věnován na dobročinné účely.


TZ Harley-Davidson Europe

28.04.2022 

ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.