10.09.2022
Pořad s názvem 1:1 Sport Show přináší exkluzivní formát rozhovoru jeden na jednoho, který nabídne možnost nahlédnout „pod kůži“ těch nejlepších českých sportovců nebo osobností, které mají se sportem něco společného. Odhalí jejich jedinečné životní příběhy ve sportovní i osobní rovině. Příběhy o talentu, výjimečné mentalitě a mnohdy i štěstí, které je k úspěchu ve světě sportu nezbytné.
ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

V pondělí 5. 9. ve 21:30 byl na programu Nova Sport 1 a Voyo odvysílaný pilotní díl pořadu. Hostem úvodního dílu byl fotbalový expert Nova Sport a bývalý profesionální fotbalista Jan Koller. V dalších dílech se objeví třeba vítěz Stanley Cupu Pavel Francouz nebo šampion UFC Jiří Procházka.


Konkrétním formátem pořadu je jeden moderátor na jednoho hosta nejen z prostředí sportu. Tematicky nabídne příběhy a prožitky hostů, ale také pohled do jejich soukromí a další zajímavosti, které jsou součástí jejich životů. Stopáž 30 minut nabídne možnost jít do hloubky, zároveň však udrží pozornost a zaujetí diváka. Natáčecím prostorem se pro první díl stalo nové speciální sportovní studio Nova Sport.Moderátorem pořadu je Petr Větrovský, režisér nového dokumentu právě o prvním hostu – Janu Kollerovi. "Jednoznačným cílem je, aby se to fanouškům líbilo a aby se pořad u diváků chytil. Chci, aby to bylo zábavné, odlehčené a aby to nebylo stoprocentně sportovní jako pořady, které nabízejí spíše statistické pohledy na sport. Bude to nejen o sportovních kariérách, ale také o životních příbězích," přibližuje ambice pořadu moderátor Petr Větrovský.


Na prvním místě mezi tématy úvodního dílu bude jednoznačně fotbal. Profesionální hráčskou kariéru už má Jan Koller dlouho za sebou, v různých podobách se však fotbalu stále věnuje – nejen jako amatérský hráč ve Smetanově Lhotě, kde v mládí začínal, ale také na různých exhibicích pro dobročinné účely i pobavení fanoušků. Od sezóny 2022/23 se navíc stal novým fotbalovým expertem Nova Sport na francouzský fotbal. Duše sportovce v něm zkrátka stále naplno žije. Jakým dalším sportům se věnuje? V čem je jeho fotbalový i životní příběh jedinečný? Jak se jeho život změnil s novou vlnou mediální pozornosti? To jsou jen některé z otázek, na které výjimečný fotbalový střelec odpoví.


Hosty dalších dílů budou další osobnosti, které patří ke špičce ve svém oboru. 1:1 Sport Show se vysílá každé pondělí večer na Nova Sport 1 a Voyo.


TZ Nova Sport

10.09.2022
 

ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.