29.09.2022
Česká sezona seriálu MMČR side a quad se neúprosně blíží ke svému konci. Její poslední závod hostí Horní Újezd v sobotu 1. října. Ve většině tříd se bude rozhodovat o mistrech, což přikládá na velké atraktivnosti tohoto finálového podniku sajdkár a čtyřkolek. Buďte při tom!
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

V královských třídách sajdkár a čtyřkolek půjde o hodně, protože ani u jedné není nic rozhodnuto. U obou je shodně ve hře trojice jezdců, resp. posádek.

U sajdkár vede se 17 bodovým náskokem Lukáš Černý - Bastien Chopin před dvojicí Jan Polívka – Miroslav Zatloukal. Teoretickou šanci na titul mají i třetí bratři Tomáš a Jakub Vejchodové, kteří ztrácejí na čelo 32 bodů.

Ve čtyřkolkách je situace ještě vyrovnanější. Jiří Kašpar drží první místo jen s 6 bodovým náskokem před Adamem Tučkem a na záda jim dýchá Jakub Kostelecký s osmi na druhé a čtrnácti na první.

Obě disciplíny tak slibují nervydrásající drama až do úplného konce!


Harmonogram závodní soboty 1.10.2022:

Program začne hned za brzkého rána v 7:30. Hlavní závody odstartují ve 13:00 a vyhlášení vítězů závodu proběhne v 17:50. Jednotlivé třídy budou nastupovat v následujícím pořadí: Přebor ČR čtyřkolek, MMČR sajdkár, Přebor ČR čtyřkolek jun., Přebor ČR sajdkár a veterán, MMČR čtyřkolek.
Přijměte naše redakční pozvání a přijeďte se podívat do Horního Újezda na napínavé a atraktivní závody sajdkár a čtyřkolek!(joh)
29.9.2022

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.