26.10.2022
Sestavte si model legendární Yamahy YZR-M1 v měřítku 1:4, na níž Valentino Rossi bodoval na Mistrovství světa MotoGP v roce 2016! Díky nejnovější kolekci nakladatelství De Agostini pocítíte vzrušení z motocyklových závodů! Krok za krokem a díl za dílem si můžete sestavit tento ikonický model.
silniceSilnice
KomentářeKomentáře
ChatChat

Objednejte si kolekci v předprodeji na stránce:
https://bit.ly/deag-valentinorossi 


Použijte kód
: ROSSIPROMO, a získejte dárek navíc -> model YAMAHY YZR-M1 v měřítku 1:12!Model, který můžete v této kolekci skládat je charakteristický skvělým provedením, které zachycuje všechny originální detaily. Model je věrnou replikou v měřítku 1:4. Řetězem lze přes pastorek a rozetu pohybovat. Brzdové kotouče se otáčejí spolu s kolem. Přední vidlice pruží, aby model co nejvíce odpovídal realitě. Sedlová část je podle předlohy vyzdobena Rossiho osobními samolepkami a sedlo je z měkkého plastu. Bezpochyby se tento model bude vyjímat na vaší poličce!


Kolekce je licencována společností Yamaha, takže máte jistotu věrnosti a kvality jednotlivých dílů. V České republice vychází poprvé.V každém dalším časopisu kolekce najdete podrobný a přehledný návod k montáži, takže sestavení této motorky bude snadné. Kromě toho zde najdete zajímavé články o kariéře Valentina Rossiho a o jeho legendárním motocyklu. Vyplatí se objednat si kolekci, protože kromě nižší ceny získáte také jedinečné dárky. Patří mezi ně: oboustranný plakát, pořadač, hrnek, reproduktor nebo notes. Další dárek získáte za platbu kartou nebo přes PayPal – tričko s logem „Doctor 46“.Objednáte-li si nabídku Premium, obdržíte navíc elegantní osvětlenou vitrínku k vystavení vašeho modelu Yamahy YZR-M1, v němž se bude náležitě vyjímat.
 

PR De Agostini
26.10.2022
 

silniceSilnice
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.