13.11.2022
Podle zpráv, které nám v posledních týdnech od čtenářů chodí, víme, že se nemůžete dočkat dalšího vydání CZECH MOTOCROSS magazínu! Letošní dvojka (02/2022) je znovu na všech 160 stranách nabitá k prasknutí a její vydání je naplánováno na 1. prosince 2022! Už nyní si můžete magazín předobjednat a být tak mezi prvními, komu přiletí do schránky. Společně s časopisem jsme letos připravili i nástěnný kalendář na rok 2023! Věříme, že bude dělat parádu v nejedné garáži či domácnosti.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

CZECH MOTOCROSS 02/2022 si už nyní můžete e-mailem předobjednat a čekat, kdy se objeví ve vaší poštovní schránce. Zaplatíte bankovním převodem na účet 149 Kč (časopis) + 30 Kč / 1 ks (poštovné a balné), my si platbu spárujeme, hned po doručení z tiskárny časopis odešleme a vy budete moct začít hltat benzínem provoněné řádky. Dobírku v České republice nedoporučujeme, neboť se její cena pohybuje kolem 100 Kč, což se při ceně časopisu 149 Kč tak docela nevyplatí.

 

KALENDÁŘ 2023 byl jedním z nápadů, který jsme realizovali ve spolupráci s naším fotografem Patrikem Procházkou. Každý měsíc se budete moci těšit na jedno překvapení! Cena kalendáře činí 279 Kč + 120 Kč / 1 ks (poštovné a balné). Stejně jako u časopisu i tady můžete udělat předobjednávku přes e-mail. Postup objednání je stejný jako u časopisu – zaplatíte bankovním převodem a my vám kalendář pošleme.  Pak už je jen na vás, co se s kalendářem rozhodnete dělat, zda s ním vyzdobíte svou domácnost, zeď garáže nebo cokoli jiného.

 

Balíček CZECH MOTOCROSS KALENDÁŘ 2023 je ideálním dárkem pro každého motokrosového příznivce. Teď navíc za zvýhodněnou cenu! Celý komplet časopisu a kalendáře můžete mít za 348 Kč (časopis + kalendář) + 120 Kč / balíček (poštovné a balné).

 

OBJEDNÁVKOVÝ E-MAIL: [email protected]

 

Upozornění: Máme nové číslo účtu. Číslo vám bude zasláno na zakládě objednávky přes e-mail!

 

TZ CZECH MOTOCROSS

13. 11. 2022

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.