15.11.2022
Po fantastické sezóně 2022 se Max Nagl rozhodl udělat změnu a pro sezónu 2023 se dohodl na spolupráci s novým týmem. Německý reprezentant vymění svůj motocykl Husqvarna za Hondu, poté co podepsal novou dohodu s týmem KMP HONDA RACING Powered by KRETTEK. Děkujeme českému týmu Haas Racing Team, že nám tak skvělého jezdce, kterým Max je, přivedl v uplynulých sezónách na české tratě!
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Max letos vybojoval na ADAC MX Masters titul s českým týmem Haas Racing a věří, že i na Hondě dokáže svůj triumf obhájit. Motocykly Honda zná velice dobře ze svého působení i továrního týmu v MXGP.

 

„S radostí oznamuji, že se pro sezónu 2023 připojím k týmu KMP Honda Racing a společně se zaměříme na ADAC MX Masters. Je to pro mě opravdu vzrušující návrat do sedla Hondy. Jsem velice vděčný týmu Haas Racing za společně strávené roky, které jsme spolu prožili. Oba Václavové se stali více než jen přáteli. Těším se na novou výzvu a udělám všechno pro to, abych svůj letošní titul obhájil,“ sdělil Max na svých sociálních sítích.

 

Připravila: Anna Dojčánová

Zdroj a foto: Ig @naglmax12

15. 11. 2022

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.