23.11.2022
Pokud máš zájem zúčastnit se 26. listopadu Hobby Cross-Country 3hodinovky ve Vílanci u Jihlavy, přihlas se co nejdříve podle pokynů v článku.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Přihlášky jsou přes email [email protected]

V emailu uveďte:
A) Jméno
B) Startovní číslo
C) Kategorie
D) Telefonický kontakt

K dispozici bude zase ohniště, stany s posezením jako zázemí, záchranáři, kdyby někdo "hapal", chemické WC a možnost přístupu k vodě (hadice na umytí moto) po celý den za malý poplatek.

STARTOVNÉ = 600 Kč/1 jezdec   


Kategorie jsou jasné:

jednotlivec, dvojice, trojice zatím vyčkávám a v případě, že se nenahlásí alespoň 3 trojice, budou zrušeny a účastníci se musí přeregistrovat do jednotlivců nebo dvojice. Vyhlášena bude pouze vítězná trojice, jednotlivci a dvojice vyhlášeni do třetího místa.

Výsledky
včetně časů na kolo budou ihned po závodě dostupné na webu. Střídání ve střídacím depu je libovolné dle vlastního uvážení. Na trati ale vždy musí být pouze jeden jezdec z teamu. Registrace bude na místě v čase 9:00-10:30 hodin, v 10:45 h se bude konat rozprava. Následně se pojede zaváděcí kolo a hned poté start na 3 hodiny. Tentokrát dráha pojede opačně oproti 17. listopadu 2022.


A pokud nám to čas dovolí, v týdnu vytvoříme pro větší zajímavost některé nové úseky. Každopádně prudší výjezd od rybníka bude zajímavý. Myslím však i na slabší jezdce a budou ho moci objet jednodušší ale delší trasou. V depu tentokrát vytvoříme malou vychytávku z několika ohňů vedle sebe, tak aby se Ti zimomřiví jedinci trošku prohřáli.  Z vlastní zkušenosti ale vím, že těm kteří závodí, zima není a počasí má být podobné jako minulý čtvrtek na prvním závodě. Občerstvení na místě zajišťovat nebudeme. Vezměte si s sebou opět špekáčky na oheň a pití.

Těšíme se na Vaši účast. Hlavní komunikační kanál je stránka Green Racing na Facebooku a Messenger této stránky. V krajní nutnosti volejte na +420 777 222 992.

Green Racing
23.11.2022

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.