11.01.2023
V sobotu 7.1.2023 proběhl v Restauraci Columna v Praze 1. ročník akce Moto Gala Night, která je oslavou motorsportu. Na galavečer přišlo celkem 331 hostů, což na poprvé není vůbec špatný výsledek.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

,,Velmi si vážíme sponzorů, kteří akci podpořili a také hostů, kteří dorazili. Nikdo z nich neměl tušení do čeho vlastně jdou. Přesto se rozhodli nám důvěřovat a akci podpořit, přijít. Naštěstí se nekonal žádný propadák a už nyní máme přislíbená partnerství i na další ročník a první rezervace lístků,” uvedl Josef Gažúr, zakladatel této akce.

 

Generálním partnerem akce byla společnost Fleety, chytrá aplikace pro správu vozového parku. Dále velké značky jako Monster Energy, BV Elektronik, MG24-Cyklo, Úklid Pohoda, Kovi Elestav, ČZ Chains, Bonmoto, SMX Racing Team Rudník, Classic Adrenalin Oil, K2 Moto, Mefo, BO motor Oil či Florea.cz a mnoho dalších.

 

Celým večerem hosty provázeli moderátoři - Josef Gažúr, bývalý motokrosový jezdec, který má podcast Scrub&Talk na instagramu a komentuje závody Mistrovství světa v motokrosu (MXGP) na kanále Eurosport 2 a Martin Gil známý jako MX Interview. Tématem večera byl fenomén - seriál Papírový dům, v jehož duchu bylo i úvodní video k zahájení večera a nástup Josefa Gažúra, který dorazil do sálu na pitbiku značky Honda v červeném kostýmu a v masce.

 

 

O živou hudbu se postaral talentovaný zpěvák, vycházející hvězda a vítěz pěvecké soutěže HLAS ČESKA 2022 - Matěj Plšek s kapelou. Oceněni byli nejoblíbenější motokrosaři roku, tým sezóny či pořadatel roku. Velký úspěch měly také soutěže - Kvíz naruby, výměna kola na čas či nejhezčí jezdec roku. Ovšem to, co stojí rozhodně za zmínku je Motokrosová síň slávy, která vznikla spolu s galavečerem, a do které byl jako první uveden René Hofer. ,,René Hofer byl věčný smíšek a jeden z nejtalentovanějších motokrosových jezdců na světě, který vyrůstal na českých motokrosových tratích a mezi českými fanoušky byl velmi oblíbený. Proto jsem se rozhodl uvést do síně slávy právě jeho,” upřesnil Josef Gažúr.

 

Součástí galavečera byla také tombola a afterparty s DJ Stephenem až do ranních hodin. Galavečer byl plný i několika překvapení. Organizátorům se podařilo získat zdravice od předních zahraničních motokrosových jezdců jako je například Maxim Renaux, Liam Everts či Jago Geerts a mnoho dalších. Na místě se dokonce neplánovaně odehrál "trash talk" mezi Tomášem Kohútem a Danielem Mandysem, kteří spolu v nadcházející sezóně budou soupeřit o titul Mistra České Republiky ve třídě MX2.

 

Organizátoři akce slibují už nyní nadupaný 2.ročník, který proběhe 11.11.2023 opět v Restauraci Columna. Nenechte si jej ujít. Aktuální informace sledujte na webových stránkách www.motokrosovyples.cz a na instagramovém účtu akce @motogalanight.

 

 

Autor: Denisa Gažúr Fousová
Foto: Radek Lavička

11.01.2023

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.