15.01.2023
Na poli světového sajdkárkrosu dochází k dalším novinkám. Loňské čtrnácté místo na MS bylo pro belgický tým Sanderse zklamáním, proto nepřekvapí, že na novou sezonu se o to více připravuje. Ke zvýšení šance na lepší výsledek by měla přispět i změna značky motoru v rámu jejich sajdkáry. Uzavírá partnerství s rakouským výrobcem MEGA!
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Jejich motory jsou v posledních letech na vzestupu v mezinárodním světě sajdkárkrosu. Svůj díl na tom nese i intenzivní vývojové práce týmu Veldman. Všechny počáteční problémy z posledních let byly vyřešeny, a proto více špičkových týmů ve světě sajdkár nyní přechází na progresivní značku Mega, kterou má v side sekci na starost Raimund Söllinger.


FOTO: zleva Raimund Söllinger a Davy Sanders

Vlámsko-francouzský tandem Davy Sanders-Luc Rostingt také v příští sezóně přejde na MEGOU poháněnou sajdkáru. „Po 10 letech je čas na změnu. Dnes jsme si vyzvedli nové motory MEGA, s kterými budeme letos soutěžit ve světovém šampionátu. Doufám, že v nové sezóně zabodujeme více než v roce 2022, kdy vše nešlo podle plánu,“ sděloval belgický pilot Davy Sanders.Jak si jeho tým povede v porovnání se světovou konkurencí, uvidíme již 25. března během první Grand Prix ve španělské Talavera de la Reina.(joh)
Foto: Josef Hejnal a FB team Sanders
Zdroj: nl.motocrossmag.be

15.1.2023

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.