16.01.2023
Ze zářijových národů v západočeském Kramolíně u Nepomuku pořizoval záznam kreativní tým Push2Film. Na jejich výstup jsme sice delší dobu čekali, ale vyplatilo se! Nyní publikovali svá videa z obou závodů sajdkár a čtyřkolek zaostřená na český tým. Na našem portále se na obě můžete podívat níže!
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

VIDEO 1: Český sajdkárkrosový tým A

„24. a 25. září 2022 jsme již podruhé měli tu čest s našimi kamerami doprovázet reprezentaci České republiky na Sidecarcrossu národů, který se tentokrát jel v západočeském Kramolíně. Národní tým České Republiky - družstvo A nastoupilo v sestavě: #19 Lukáš Černý a Bastien Chopin, #20 Jan Boukal a Radek Vitoň, #21 Jan Polívka a Miroslav Zatloukal. Startovní rošt byl nabitý světovými esy a naše družstvo A i přes velkou bojovnost a snahu našich posádek obsadilo celkově 8. pozici, což je proti loňskému ročníku zhoršení o 1 příčku. Děkujeme za spolupráci a těšíme se na další,“ sděloval tým Push2Film na svých stránkách.

VIDEO 2: České quadcrossové týmy

„24. a 25. září 2022 jsme již podruhé měli tu čest s našimi kamerami doprovázet reprezentaci České Republiky na quadcrossu národů, který se tentokrát odehrál v západočekém Kramolíně. Za národní tým České Republiky (QXoN Team Czech) nastoupili pod taktovkou Jana Rejholce jezdci: #28 Jiří Kašpar, #29 Adam Tuček a #30 Jakub Kostelecký. Jakožto domácí tým jsme dostali možnost nasadit 2 družstva a této možnosti jsme samozřejmě využili. V družstvu B tedy nastoupili jezdci: #49 David Sůsa, #50 Jan Brhel a #51 Zdeněk Poláček. Startovní rošty byly obsazené těmi nejlepšími světovými jezdci, tentokráte i s účastí světoznámých amerických riderů reprezentujících USA. Prakticky skoro v celé šíři startovního pole jsme mohli vidět zajímavé souboje a skvělé jezdecké výkony. Náš reprezentační tým A obhájil celkové 10. místo z loňska a tým B se umístil na 11. místě. Celému týmu gratulujeme k umístění,“ ohlíží se Push2Film.

Přejeme příjemnou podívanou!(joh)
16.1.2022

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.