21.01.2023
Rád bych Vám předal slíbené informace ohledně registrace do jihočeského KP v motokrosu na sezónu 2023. Jak již bylo řečeno, letos se poprvé pojede bez spolupráce s AČR, proto jsme se rozhodli jít cestou vlastních registračních karet, aby byla zajištěna ekonomika seriálu. Ten bude mít celkem 6 závodů, pojede se v Pacově, Netolicích, Klukách, Voticích, Kaplici a Horažďovicích. Kalendář JČ KP 2023 Vám představím nejpozději začátkem příštího týdne. Generálním partnerem seriálu bude opět ledenická firma HR Technik.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Na závodech jihočeského KP se budou respektovat licence AČR, které budou vlastnit především jezdci, kteří pojedou závody MMČR. U ostatních jezdců, kteří budou primárně jezdit právě jihočeský KP, budeme rádi za registraci do našeho seriálu. Registrační karta bude stát 1.000CZK a získáte ji tak, že vyplníte Žádost o registraci. Formulář najdete ZDE. Tuto žádost vytisknete, vyplníte a zašlete buď naskenovaný nebo nafocený na email: [email protected]

 

Podmínkou pro vystavení registrační karty bude dále Potvrzení o zdravotní způsobilosti. Formulář pro lékaře najdete ZDE. Ten si také vytisknete, vyplníte, necháte potvrdit od Vašeho obvodního lékaře a zašlete ho společně se žádostí o registraci na výše uvedený email (ideálně najednou).

 

Poplatek za vystavení registrace uhraďte prosím na uvedené číslo účtu jihočeského motokrosového střediska u KB: 107-9892010247/0100

 

Do zprávy pro příjemce uveďte prosím jméno, příjmení a kategorii, ve které budete startovat (např. Josef Novák MX1).

 

Registrační karta jihočeského KP Vám bude platit též na závodech Středočeského KP „MOTUL MX Racing“ a v seriálu „VVL BO-MOTOROIL Cup“. Pokud si budete chtít na těchto dvou seriálech registrovat startovní číslo, přepošlete promotérovi příslušného seriálu pouze naši jihočeskou Žádost o registraci, nic víc. Naše registrační karty budou platit též v jakémkoli seriálu, který zastřešuje ČAM a též v seriálu Tomanon Cup.

 

Startovní čísla z loňského roku se budou držet do 28.2.2023. Nominace bude průběžně zveřejňována na www.motosportchynov.cz tak, jak jste byli zvyklí z minulých let.

 

Součástí letošního seriálu JČ KP bude opět tištěný Program na kvalitním papíře. Informace o možnosti reklamy přinesu též v příštím týdnu v separátní zprávě.

 

Text: Evžen Zadražil / Motosport Chýnov

21. 1. 2023

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.