22.01.2023
Yamaha Motor Europe s potěšením oznamuje posílení globálního partnerství se značkou Monster Energy. Oznámení rozšíření spolupráce proběhlo před SX závodem v San Diegu, kde nechyběl ani Jeremy Seewer se svým motocyklem, se kterým bude chtít útočit na zisk titulu mistra světa v MXGP.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Společně s ním se na akci připojili Eli Tomac a Dylan Ferrandis, aby odhalili nový vzhled svých motocyklů, jež budou součástí závodů Monster Energy AMA Supercross a AMA Pro Motocross 2023. Z disciplíny silničních motocyklů dorazil Fabio Quartararo, mistr světa MotoGP z roku 2021.

 

Nový vzhled motocyklů je zrozen k boji o nejvyšší pozice, mísí barvy Yamahy a Monster Energy. Pro osvěžení a mladší vzhled byla přidána i šedá barva. Nový globální vzhled byl navržen renomovaným italským designérem Aldo Drudi, kterému se povedlo skloubit vášeň Yamahy a Monster Energy pro motoristický sport.

 

Monster Energy a Yamaha Motor Europe společně zaznamenaly úspěchy ve světovém šampionátu FIM Mistrovství světa v motokrosu MXGP, kde za posledních sedm let získali jezdci Monster Energy Yamaha Factory týmu 81 vítězství v závodech, 36 vítězství Grand Prix, titul mistra světa MX2 a čtyři ocenění titulů konstruktérů v obou kategoriích - MX2 a MXGP.

 

 

 

Připravil: Pavel Horák

Zdroj a foto: Yamaha Racing

22. 1. 2023

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.