14.03.2023
Větší náboj dostanou letošní závody republiky sajdkár, protože ohodnoceni budou posádky až do 5. místa. Ceny pro ně zasponzoruje firma Autoservis Rodik, jezdce Roberta Diblíka. Cíl je jasný, namotivovat i další posádky o místo u stupních vítězů.
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Novinka by měla tak více zatraktivnit samotné soupeření a dopřát většímu množství jezdců uznání za jejich výkony na trati. Po konci každého podniku MMČR side se budou vyhlašovat posádky od prvního až do pátého místa. Za aktivitou stojí sajdkárkrosař Robert Diblík.

„Nedávno jsem se domluvil s Přemyslem Hájkem, že zasponzoruji ceny/poháry za 4. a 5. místo v seriálu MMČR side, ať mají jezdci o motivaci v jejich závodění navíc. Ceny se budou dávat na každém podniku českého šampionátu. Dříve tomu tak bývalo a závody dostaly větší náboj, když o lepší umístění soupeřilo okolo 5 až 7 posádek. Byl to boj o pohár. Dalším přínosem je, že i jezdci do 5. místa budou moci stát u stupních vitězů a vychutnat si tuto slavnostní ceremonii. Šance na dosažení poháru se tímto tak otevírá více posádkám. Je dost jezdců, kteří za celou svou kariéru na stupně nedosáhli a tímto krokem se jim třeba splní přání. Myslím si, že i více lidí zůstane u pódia a slavnostní dekorování vítězů bude o to důstojnější. Pro všechny to bude pěkná vzpomínka,“ vysvětlil nám důvody Robert Diblík, jehož firma Autoservis Rodik zasponzoruje poháry pro posádky mimo pódium.(joh)
Ilustrační foto: Josef Hejnal

14.3.2023

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.