15.03.2023
Společenská událost Fichtl MAZEC 24 hodin je v kalendáři stovek závodníků i příznivců fichtlů pevně zapsána na prodloužený víkend 22. až 24. června! Letos se bude jednat o legendární desátý ročník a vy můžete být u toho! Aktuálně běží poslední kolo přihlašování, které končí už 20. března!
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Na desáté výročí si pořadatelé připravili malou-velkou čtvrteční WarmUp párty, která bude stát za to, takže mezi naše doporučení patří zajištění včasné dovolené.

 

„Jdeme na desítku a vy u toho můžete být s námi. Výroční závod chceme vyladit na jedničku – každý rok jsme nabrali nějaké zkušenosti a tento závod se každým rokem posouval výš. Trať plánujeme vést v podobném profilu jako v loňském roce, kde jsme si ji kvůli přívalovým dešťům moc neužili a přitom se vám během tréninků tak líbila. Vzhledem k počasí letos plánujeme i více scénářů – dle předpovědi se tak může stát, že budeme startovat už v pátek ráno nebo naopak až v sobotu a závodit budeme do neděle. Bude to velký a už se nemůžeme dočkat, až se v Dolním Bousově opět potkáme.“ komentuje Ladislav Stránský, projektový manažer.

 

Základní informace o závodu

název závodu: Fichtl MAZEC 24 hodin
termín konání: 22. – 24. červen 2023
místo konání závodu: Dolní Bousov
závod: 24 hodinový závod pionýrů
kategorie: speciál a originál

 

Přihlášení do závodu

Poslední kolo přihlašování bude ukončeno nejdéle 20. března 2023 a poslední platby budou přijímány do 30. března 2022. Základní kapacita závodu je 130 týmů, pořadatel ji však může navýšit. Přihlásit se můžete online formulářem ZDE.

 

Propozice

Informace o technických specifikacích strojů a průběhu závodu najdete na oficiálním webu pořadatele ZDE.

 

Připravil: Pavel Horák, Ladislav Stránský

Foto: Hoofina FOTO

15. 3. 2023

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.