17.03.2023
S nepříznivou zprávou pro české fanoušky sajdkárkrosu dnes přišel pilot sajdkáry Martin Žižlavský, který se na týmových stránkách rozepsal o své letošní pauze a důvodech. Níže přikládáme jeho vyjádření!
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat„Zdravíme naše fanoušky a přinášíme nové zprávy z našeho týmu. Bohužel v letošní sezóně nejspíš nebude možné mě a Janka vidět společně za startovním žebříkem. Má časová vytíženost vysokoškoláka a para hokejového reprezentanta nám asi neumožní letos startovat na žádných závodech. K tomu musím v létě podstoupit operaci a doléčit si zranění ramene, které jsem si odnesl z loňského závodu v Mohelnici. Doufám a pevně věřím, že to je pro mě jen menší závodnická pauza. Janka ale na trati s velikou pravděpodobností letos potkáte. Dokonce se stejným startovním číslem a ve složení posádky Žižlavský-Hanulík. Jen s menší obměnou na pozici jezdce a v jiné kategorii. Omlouváme se fanouškům a děkujeme za pochopení,“
sděloval na týmových stránkách pilot z elitní desítky republiky Martin Žižlavský.


Za redakci Motolevel.com přejeme úspěšnou operaci a brzké doléčení! Mnoho zdaru v para hokeji a doufáme, že brzy zase na závodech sajdkár!(joh)
17.3.2023

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.