15.05.2023
Přijměte pozvání na prezentaci s možností osobního vyzkoušení několika modelů čtyřkolových vozidel Yamaha kategorie ATV a Side-by-Side, kterou pořádá YAMAHA PEMM BRNO ve spolupráci s importérem Yamaha Motor CZ. Testování se uskuteční v areálu motokrosové tratě ve Vranově u Brna dne 6. června 2023 v čase 14.00 - 18.00 hodin.
ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Na akci je potřeba se registrovat, abyste měli jistotu, že pro vás bude připravený zvolený model testovací čtyřkolky. Pokud máte dítě ve věku 6 a více let, bude k vyzkoušení i model YFM 90R.


K DISPOZICI BUDEME MÍT:

v kategorii Side-by-Side model VIKING EPS a WOLVERINE® RMAX™4 1000
v kategorii užitkových ATV model Grizzly 700, Kodiak 450
v kategorii sportovních ATV model RAPTOR 700 a dětskou YFM 90
CO S SEBOU.


Motocyklovou přilbu a rukavice, pro modely ATV doporučujeme pevnou minimálně kotníkovou obuv.
 

PRO SVEZENÍ NA MODELU RAPTOR 700, COŽ JE ZÁVODNÍ ČTYŘKOLKA S ŘAZENÍM, BUDEME VYŽADOVAT KOMPLETNÍ MOTOKROSOVÉ OBLEČENÍ, VČETNĚ CHRÁNIČE PÁTEŘE. BEZ TÉTO VÝBAVY NEBUDE UMOŽNĚNO SVEZENÍ!!!

Pro model YFM 90 musí mít dítě helmu a doprovod zákonného zástupce, který přebere podpisem za dítě zodpovědnost. Na této čtyřkolce se dá regulovat výkon, takže podle schopností dítěte se dá nastavit i maximální rychlost, tedy skoro pro všechny děti, které mají chuť si to vyzkoušet.


BEZ OCHRANNÉ MOTOCYKLOVÉ PŘILBY NEBUDE UMOŽNĚNO SVEZENÍ!!!


Registraci je možné provést na mailu [email protected]. Případné dotazy vám rádi zodpoví na čísle 547 215 215. Registrovat se můžete do 31. května 2023. Do mailu napište jméno, telefonní kontakt a také o jaké modely k vyzkoušení budete mít zájem. Čas každé testovací jízdy bude 10 minut. Testování bude umožněno všem, co splní výše uvedené podmínky a podepíší prohlášení.


Na setkání se s vámi těší tým YAMAHA PEMM BRNO

TZ YAMAHA PEMM BRNO
15.05.2023

ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.