23.05.2023
Přinášíme oficiální info o posunu vydání dalšího čísla CZECH MOTOCROSS časopisu! Redakce CZECH MOTOCROSS magu došla k závěru, že letošní jarní číslo vynechá. Důvodem vůbec nejsou finance, jak už pár lidí po neoficiálním oznámení tohoto rozhodnutí napadlo. Jde především o čas několika hlavních členů jejich týmu.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Ano, velkou roli v tom letos sehrálo MX SHOP SEKERKA MMČR juniorů a žen 2023, které má nového promotéra. Na další, o to víc obsahově našlapané, vydání se tak můžete těšit v říjnu 2023!


Redaktoři CZECH MOTOCROSS magu prý postupně vytáhnou ze šuplíku materiály, které se již objevily ve 4 vydaných číslech a o něco málo se s vámi podělí tedy online. Ale ten voňavý papírový výtisk v rukou stejně nic nepředčí! Pokud by někomu nějaký časák chyběl do sbírky a zatoužil by po něm, vždycky může zkusit napsat, jestli se jim ještě někde nějaký navíc neválí doma...


Email:
[email protected]


Redakce CZECH MOTOCROSS magu děkuje za vaši přízeň a přeje vám úspěšnou sezónu bez zranění ať už v sedle motorek, nebo coby fanouškům!


TZ CZECH MOTOCROSS mag
23.05.2023

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.