13.08.2023
Bratři Podmolové chystají s celou Podmolbrothers crew nové triky a nový formát adrenalinem nalité SHOW extrémních sportů, v jejímž čele bude samozřejmě Libor Podmol. Program bude zakončený rockovým večerem s koncertem legendární kapely KEKS a Jakub Děkan Band.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Vlašim je domácí město teamu Podmol Brothers, takže očekávejte, že motorky, BMX, MTB a koloběžky budou lítat ještě šíleněji, než kdekoliv jinde. Nejenže bude v areálu postavený klasický FMX skok, ale také se bude právě v tento den otevírat nový vlašimský PUMP PARK, což skýtá novou dimenzi skoků pro BMX, MTB a scoot jezdce. Očekávejte také BENCH press contest a ukázku kulturistiky, kde siláci ukáží své svaly a pokusí se zvednout co nejtěžší činku.
 

Podmol Bros HOMETOWN SHOW je akce, která vám nalije adrenalin do žil. Koncerty na závěr vám rozbuší srdce a vykouzlí úsměv na tváři.PROGRAM:

Otevření areálu od 15:00 h
Podmol Bros SHOW 16:00-20:00 h
Koncerty 20:00-23:00 h


VSTUPNÉ:

Dospělí 350 Kč / děti do 140 cm 150 Kč / děti do 3 let ZDARMA


VSTUPENKY pořídíte ZDE nebo TADY. Doporučujeme vstupenky zakoupit včas. Počet vstupenek je omezen a případné zakoupení na místě bude dražší.TZ PODMOLBROTHERS CREW

13.08.2023

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.