29.08.2023
Máte už něco v plánu od pátku 1. do neděle 3. září 2023? Pokud ne, vyrazte na All American Fest na holešovické Výstaviště, který bude nejen oslavou konce léta, ale i volnosti, svobody, zábavy a životního stylu v duchu Ameriky. Festival na jednom místě propojuje zavedené akce Prague Harley Days s rodinným Burgerfestem a open-air podobou FMX Gladiator Games!
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Na své si přijdou milovníci motocyklů, (které potěší spanilá jízda motocyklů Harley-Davidson do centra Prahy, ale i zkušební jízdy na Harleyích zdarma nebo výstava motocyklů), stejně jako milovníci dobrého jídla, (kteří budou mít šanci ochutnat nespočet burgerů všech možných podob i další grilované pochoutky nebo zažít grilovací show a workshopy šéfkuchařů jako jsou Zdeněk Pohlreich, Tomáš Vávra nebo herec Tomáš Měcháček). A pobaví se třeba i soutěží v amatérském grilování nebo v pojídání burgerů na čas.
 

Hudební příznivci si užijí koncert Monkey Business nebo Gaia Mesiah a dalších a milovníci adrenalinu budou nadšeni ze show ve freestyle motokrosu a exhibic jezdců jako je Petr Pilát a další. Samozřejmostí pak bude i program pro nejmenší, ve family zóně Mattel, a nebude chybět ani soutěž v pole dance nebo zápasy v bahně.
 

All American Fest tak přinese kousek Ameriky přímo do Prahy a nabídne návštěvníkům to nejlepší, co nám Amerika dala na poli motocyklů, aut, sportu, gastronomie, adrenalinu i další zábavy. 

www.americanfest.cz 


TZ All American Fest 
28.08.2023
 

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.