14.11.2023
Letos jsme mákli a v náloži všech dalších aktivit připravili páté vydání magazínu CZECH MOTOCROSS. V celkovém pořadí je sice páté, ale letos je jedno jediné. Číslo obsahuje množství reportů, ale i dojemný příběh nebo informace od "tajného zdroje." Nově je možnost objednávat časopis přes eshop, což vám razantně ulehčí objednávací proces.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Na další 160stránkový CZECH MOTOCROSS časopis jste si museli počkat o několik měsíců déle. Ale je venku, před chvílí jsme ho vyzvedli v tiskárně! Museli jsme zdražit. Věřte nám, není to nepříjemnost jen pro vás… Nová cena je 175 Kč. Berte nebo nechte být.
 

V letošním „jedináčkovi“ jsme dali přednost a větší prostor ohlédnutím za několika seriály – MMČR MX juniorů a žen, MMČR MX seniorů MX1, MX2 a veteráni, MMČR side juniorů a seniorů a z celých seriálů pak také Classic Motocross cupu a ADAC MX Masters. Kdo má radši netradiční povídání, může se těšit na laďák od „tajného zdroje“.


Čeští MX a sidecarcrossoví závodníci se letos zapsali do terénkové historie, když se skvělými výsledky blýskli doma i ve světě. A byť si pusu na špacír pouštěla spousta zlomyslných jazyků, uznání a respekt si zaslouží rovněž český nároďák za 15. místo z Motokrosu národů 2023.

Připravili jsme rekapitulaci českého MX svátku – MXGP v Lokti. Přidali jsme stručný pokec o MXGP a třídě EMX. Tým úspěšných doplňuje „kluk z titulky“ – Adam Dušek, kterého jsme pořádně vyzpovídali na šampionském trůnu. 

Pro technicky zaměřené máme YCF pitbikes, testovačku Husqvarna endur 2024 a představení funglovky Yamaha YZ250F 2024. Pustili jsme se možná „na tenký led“ taky s elektrickými motorkami pro děti. Ale pořád to není důvod k pláči, že někdo volí elektriku.


Slzy do očí vám spíš hrknou ve chvíli, kdy narazíte na vzpomínku na maďarského motokrosaře Benceho Szvobodu, který letos nečekaně opustil pozemský svět…

Vrátíte se s námi zpět na 1. ročník Memoriálu Jaroslava Falty. Pustili jsme ke slovu sajdkárkrosové celebrity bratry Rozehnalovy a taky neskutečného sympaťáka a bojovníka Davida Kainzmeiera, jehož nešťastný pád upoutal na vozíku.

Chybí vám vůně benzínu a atmosféra kolem závodů? Uvolněte se a dejte tam čtenářský holeshot! 

 

PRODEJ nového čísla a doprodej starších čísel je na webu:
https://www.czechmotocrossmag.cz


 

TZ Czech Motocross Mag
14. 11. 2023

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.