20.11.2023
Vyhlášení BETA-FABIÁN Mezinárodní mistrovství ČR Enduro a Endurosprint za sezónu 2023. Matěj Škuta (KBS TEAM) si ze sobotního vyhlášení v Kozojedech (Plzeň sever) odváží ocenění za tituly mezinárodního mistra ČR v kategoriích seriálu Endura (5 dvoudenních podniků) i seriálu Endurosprint (4 dvoudenní podniky), které byly pro letošní rok vypsány...
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat


 

... Absolutní bez rozdílu kubatur, Absolutní bez rozdílu kubatur Junior, Třída E2 a pro KBS TEAM vybojoval Matěj společně s Kryštofem Koublem a Jakubem Hronešem titul mistrů ČR družstev v klasických soutěžích Enduro. Titul v MMČR v seriálu Enduro i seriálu Endurosprint přidal ve třídě Veterán 40 i Miloslav Škuta. Ve třídě Enduro1 se v konečném hodnocení obou seriálů ještě vešli do TOP 10 Jan Houdek a Jakub Horák. 
 


Nutno ještě dodat, že v barvách týmu Matěj Škuta vybojoval v letošním seriálu GP Enduro (mistrovství světa) ve třídě Junior2 konečné 7. místo. Kryštof Kouble přidal v konečném hodnocení třídy GP enduro2 7. místo a Jakub Hroneš pak 4. místo ve třídě Open S4. Kryštof Kouble a Matěj Škuta se podíleli společně s Matyášem Chlumem a Jardou Kalným na zisku titulu Mistrů Evropy v hodnocení národních týmů v klasických soutěžích enduro pro rok 2023. Matěj Škuta ještě přidal bronzovou medaili v hodnocení celého seriálu mistrovství Evropy ve třídě Junior2. K tomu ještě přidaly velmi kvalitní výsledky v konečném hodnocení seriálů naše talentované naděje, a to v motokrosových závodech MMČR Juniorů a regionálních přeborů - Jan Houdek, David Votík, Adam Kadeřábek, Jan Hora, Matěj Prokop, Jarda Novotný.
 


Děkujeme VŠEM našim týmovým partnerům a rodinným příslušníkům za podporu, bez které by KBS TEAM a jeho jezdci takových výsledků nedosáhli.
 Láďa Krupička
KBS TEAM

20.11.2023

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.