22.11.2023
V sobotu, 25. listopadu se od 18 hod. uskuteční v sále KD Chýnov slavnostní vyhlášení jihočeského KP v motokrosu za sezónu 2023. Bude se vyhlašovat deset nejlepších jezdců konečného pořadí ve všech hlavních kategoriích (85ccm, Hobby MX2, Hobby MX1, Veterán 40 , Veterán 50 , MX2 a MX1) a pět nejlepších jezdců ve vedlejších kategoriích (65ccm, Veterán 60 a 125ccm Junior).
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Pro všechny přítomné bude připravena večeře na náklady střediska a zdarma bude i první sud plzeňského piva. Pro všechny vyhlašované budou připraveny poháry a zajímavé věcné ceny. Za tuto pohostinnost a štědrost můžeme poděkovat všem sponzorům letošního seriálu, především pak dlouholetému generálnímu partnerovi jihočeského KP - ledenické firmě HR Technik a hlavním sponzorům - firmám Sorex, EU Autoservis, Cajdašrot a všem dalším společnostem, které se jakkoli podílely na chodu letošního seriálu.
 

Během večera bude přítomným hostům představena zajímavá statistika z letošních závodů a výhledy na sezónu 2024. Přeborníky jihočeského kraje pro rok 2023 se stali Matyáš Vaníček z HH Racing teamu ve třídě 65ccm, Filip Křivan z AMK v AČR Kaplice v kategorii 85ccm, Milan Vaníček z HH Racing teamu v Hobby MX2, Tomáš Hanzlík z MK Kříše v Hobby MX1, Zdeněk Blábolil z Husqvarna Promoto RT ve Veterán 40 , Rostislav Hlaváček z SMS Střední Čechy ve Veterán 50 , Ladislav Smolík z VVL Klatovy ve Veterán 60 , Jaroslav Strnad z IDS stavby v MX2 (HR Technik Cup), Miroslav Kučera z Region RT ve 125ccm MX2 a Rudolf Plch z Husqvarna Promoto RT v prestižní třídě MX1 (HR Technik Cup).
 

Konečné pořadí seriálu najdete v odkaze ZDE.
 

Pokud patříte mezi vyhlašované jezdce a nebudete se moci vyhlášení zúčastnit, zajistěte si prosím zástupce, který za Vás cenu převezme. Pokud budete chtít zajistit rezervaci stolů, nahlaste počet míst na mejl [email protected]
 

Srdečně zveme na tu slavnostní událost nejen všechny vyhlašované jezdce a jejich doprovody, ale i všechny pořadatele, sponzory, činovníky, a i přátele jihočeského motokrosu! Hned po skončení vyhlášení se pak uskuteční volná zábava v podobě diskotéky, na kterou samozřejmě budou mít všichni zúčastnění vstup zdarma.
 

Evžen Zadražil, vedoucí seriálu Jihočeského KP v motokrosu

22.11.2023

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.