01.12.2023
Kade Tinkler Walker se v brzkém věku přesunul z motokrosu na enduro. Ve čtvrtek 16. listopadu 2023 utrpěl vážné zranění po pádu na závodě 56. SCORE Baja 1000 v Kalifornii. Letecky byl transportován do nemocnice v San Diegu, kde podstupuje léčbu traumatického poranění mozku. Tým SLR Honda vydal prostřednictvím Road 2 Recovery prohlášení o aktualizaci stavu zranění.
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Ahoj všichni, děkujeme vám za vaše modlitby a povzbuzující zprávy, které jste pro Kade posílali. Bylo to obrovské povzbuzení, které funguje. Jsme za to vděční, protože Kade se den ode dne zlepšuje. Kadeovi se podařilo vytáhnout dýchací trubici a trubici na krmení. Začíná se probouzet a reaguje na jednotlivé signály na těle. Ještě nemůže kvůli dýchací hadici mluvit. Pozná však svou matku, tetu a Marka. Zároveň dělá značná zlepšení správným směrem.

 

Rodina a tým nejsou schopni dostatečně poděkovat za obrovskou podporu, myšlenky a dary, které jste Kadeovi věnovali. V těchto časech je to opravdu dojemné. Kade pochází z Kanady a v Americe nemá hrazené žádné léčebné výlohy. Road 2 Recovery pracuje na tom, aby pomohlo zajistit pro KAde tu nejlepší lékařskou péči a zajistilo dostatek prostředků na uhrazení lékařské péče. Děkujeme všem, kteří pomohli!

 

V dalších dnech budeme informovat o dalších aktualizacích.

 

 

Připravil: Pavel Horák

Zdroj: Road 2 Recovery, Team SLR Honda

Foto: Road 2 Recovery, Kade Tinkler Walker

1. 12. 2023

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.