04.12.2023
FMX Gladiator Games se po roce a půl vrací do pražské O2 arény, a jak jinak než ve velkém stylu! Letošní 21. ročník nejstarší freestyle motokrosové show v Evropě se uskuteční již v sobotu 9. prosince, a to hned ve dvou show během jediného dne!
motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Všichni milovníci adrenalinu, motocyklů i jedinečné podívané, při níž se tají dech, si tak budou moci užít FMX Gladiator Games, jak při odpolední show startující ve 13:30, tak i při tradiční večerní show, která vypukne v 19:00. Po 19 měsících se tak opět pražská 02 arena otřese v základech! Největší české i zahraniční hvězdy FMX scény, skoky a triky plné adrenalinu, novinky připravené speciálně pro pražskou show, elektrizující atmosféra, gladiátorské souboje na motocyklech létajících vzduchem, originální překvapení a mnoho dalšího – přesně takový bude 9. prosince 21. ročník FMX Gladiator Games.

 

„Těší mě, že ke třetí dekádě FMX Gladiator Games směřujeme opravdu ve velkém, že hned při 21. ročníku můžeme udělat rovnou dvě show, dvakrát zaplnit O2 arenu a dvakrát si užít tu úžasnou atmosféru a neskutečné výkony jezdců, které jsou pro mě skoro až nepochopitelné. Jsme rád, že se lidi chtějí bavit, že ani po víc jak roce a půl, od našeho 20. výročí, na FMX Gladiator Games nezapomněli, a dokonce projevili takový zájem, díky čemuž můžeme udělat dvě show. Letošní ročník tak bude opravdu stát za to! Sen o dvou show, který už jsem nějaký ten rok měl se mi splnil, a já budu naopak moc rád, když budeme moci s FMX Gladiator Games splnit sny všem malým i velkým milovníkům silných strojů a adrenalinu a připravit jim obě dvě show na takové úrovni, kterou ještě neviděli. Určitě neváhejte a dorazte 9. prosince do O2 areny, protože u toho nesmíte chybět,“ říká Marek Rejman, organizátor FMX Gladiator Games.

 

Chybět nebudou ty největší hvězdy FMX scény od nás i ze zahraničí. Diváci se tak mohou těšit na Libora Podmola, Filipa Podmola, Petra Piláta, Matěje Česáka, Františka Mácu nebo zahraniční Edgara Torronterase, Danyho Torrese, Davida Rinadla, Brice Izzo, Jasona Cesco, Juliena Vanstippena a další.

 

21. ročník FMX Gladiator Games se uskuteční 9. prosince 2023 v pražské O2 areně, a to hned ve dvou show během jediného dne – odpolední od 13:30 a večerní od 19 hodin. Chybět nebudou dechberoucí výkony jezdců, řada překvapení i gladiátorské souboje na motocyklech létajících, ale i salta na čtyřkolce nebo sněžném skútru. Vstupenky lze zakoupit v předprodejních sítích Ticketportal.cz a Ticketmaster.cz. Zakoupené vstupenky z let 2020 a 2021 zůstávají v platnosti.

 

FMX Gladiator Games

 

Nejstarší freestyle motokrosová akce v Evropě, konající se každoročně během podzimu v Praze. Divákům nabízí ty nejlepší FMX triky hvězd světové freestyle motokrosové scény, adrenalinovou zábavu, elektrizující atmosféru i podívanou pro celou rodinu, včetně setkání s hvězdami FMX scény. Pro více informací navštivte webové stránky FMX Gladiator Games na http://www.fmxgladiatorgames.com.    
 

ZKUSTE ŠTĚSTÍ A SOUTĚŽTE O VSTUPENKY NA MOTOLEVEL.com Facebooku 
https://www.facebook.com/MOTOLEVELcom/posts/pfbid02rWYfu7USYEg8BZkRbzMUSsMsUAMUd99HpgFJ53by6kkMu8arAbpA2MZKhcK7Qoel

 

Vstupenky jsou k dispozici v předprodejní síti Ticketporal.cz a Ticketmaster.cz od 890 Kč: https://www.ticketportal.cz/event/FMX-GLADIATOR-GAMES-2023 / https://www.ticketmaster.cz/artist/fmx-gladiator-games-vstupenky/1018982

 

FMX Gladiator Games 2023 - O2 arena – Českomoravská 17, Praha 9
9. 12. 2023 – 13:30 h & 19:00 h


TZ FMX Gladiator Games
Foto: Vašek Volf
04.12.2023

motocrossMotocross
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.