11.01.2024
V letošním roce bude slavit mezinárodní motocyklová federace FIM 120. výročí. V souvislosti s tím představila také novou značku, se kterou od 1.1.2024 vystupuje. Představení nového logotypu proběhlo v prosinci na shromáždění v Liverpoolu. Společně s logem se mění i loga kontinentálních federací, v našem případě FIM Europe.
ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Nové modré logo i nadále zahrnuje zkratku FIM. Počáteční písmeno „F“ protínají tři vodorovné čáry, které na levé straně nepravidelně končí a jejich tvar připomíná křídlo. Nové logo vychází z původních motivů FIM, je však zpracované pro jednodušší používání v moderním a digitálním světě. Logo může být používáno bez textu nebo s textem: „FEDERATION INTERNATIONALE DE MOTOCYCLISME.“

 

„Nová identita značky FIM musí ukazovat snahu federace přijmout výzvy dnešního rychlého světa a dokázat na ně reagovat. Chceme oslavit 120. výročí motocyklové federace FIM a oslavit její historii, ale zároveň se musíme dívat daleko dopředu. Věříme, že nové logo FIM zachycuje ideální kombinaci dědictví i budoucnosti,“ prozradil Jorge Viegas, prezident FIM, k novému logu.

 

Připravil: Pavel Horák

Zdroj: FIM

11. 1. 2024

ostatníOstatní
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.