29.01.2024
S nadšením můžeme pozorovat, že bývalým i těm současným sajdkárkrosařům není lhostejná budoucnost jejich sportu a každý po svém se zapojuje do podpory těch nejmladších, začínajících závodníků. Mezi další se řadí i bývalý pilot Lukáš Pudlo, který rovnou založil skromný závodní tým složený z juniorů ze sajd a čtyřkolek.
sidecarcrossSidecarcross
KomentářeKomentáře
ChatChat„Po delším váhání jsem se rozhodl založit menší závodní tým a podporovat tak mladé závodníky v malých juniorských sajdách a čtyřkolkách. Jedná se o naši mladou posádku #33 Olík Sedlácek (7let) s Tádou Taškou (7let), kteří budou startovat na Yamaze 100 v Přeboru ČR side junior o osmi závodech při pěkném dětském mistráku sól 50 a 65ccm. Druhým závodníkem bude #8 Lukáš Tichý (15let) na čtyřkolce Yamaha 450, který pojede kompletní Přebor ČR quad a vybrané závody v zahraničí. Se všemi třemi závodníky spolupracuji od jejich začátků a jelikož se mi jejich přístup a nadšení líbí, rozhodl jsem se pro tuto spolupráci a pomoci jim tak v jejich závodění,“ sděloval na svých stránkách Lukáš Pudlo.Jeho noví svěřenci také neotálejí a intenzivně se chystají na novou sezonu. V té minulé ukázali velký progres, ve kterém chtějí pokračovat. Navíc na mladou posádku Sedláček-Taška letos čeká po dvou letech ukázkových jízd první šampionát pro malé sajdkáry.„S vypsáním PČR junior side se vrhla celá posádka do řádné přípravy. Táda po dlouhé nemoci dohání fyzičku v horských podmínkách a Olík energii, aby pevně vládl za řidítky velké side. Teď už začne boj o každou pozici,“ sděloval ve druhé polovině ledna Pavel Sedláček, otec Olíka.

S přibývajícími dny už finišují. „Příprava na sezónu je v plném proudu. V pátek kontrola tlumiče u Ondry Kalinovského, kde si kluci aspoň řekli novinky. Sobota příprava side na sezónu pod dohledem Lukyho a dnes trochu sportu Olika, když vyrazil s mamkou potrénovat lyžování,“ prozradil aktuality z týmové činnosti.

Přejeme jim hodně štěstí v nové sezoně, ať vás nadšení neopouští!(joh)
29.1.2024

KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.