22.08.2011
Dlouho očekávaná největší motardová show letošního roku se odehrála uplynulou sobotu nedaleko česko-rakouských hranic v centru města Hrušovan nad Jevišovkou.

Vše začalo v pátek uzavírkou města. Pořadatelé si dali mnoho záležet na bezpečnosti dráhy, proto navezli podél  tratě  velké množství ochranných balíků. Kolem 17 h byla trať připravena, mohly začít volné tréninky, které ale bohužel přerušila silná bouřka. Trať namotaná v ulicích města včetně terénní části měřila kolem půl kilometru a své síly zde celkově porovnalo 78 závodníků.

Do Hrušovan přijeli nejen závodníci, které běžně vídáme v MČR, ale i nelicencovaní jezdci s ostrými nebo i cestovními motardy.  Závody  se zaujetím sledovalo více než 2000 diváků, dění na trati jim komentovali svým nenapodobitelným stylem  Jan Kvasnička a Radim Vavřík. Tato sobota v Hrušovanech nad Jevišovkou byla ve znamení závodů supermota! Úžasné souboje na trati, krásné hostesky a celý den slunečné a teplé počasí, co víc si přát! Přesto byl navíc pro diváky  připraven doprovodný program, Jirka Sedláček s jeho Subaru předvedl úžasnou  rally show. Velký zájem byl také o  lety vrtulníkem nad Hrušovany, díky nimž bylo možné vidět dění na trati a krásné prostředí oblasti pohraničí.

Na Kuchyně Ševčík Cup přijeli i hosté Karel Abraham a Jakub Kornfeil, se kterými moderátoři udělali několik rozhovorů a návštěvníci mohli tyto jezdce z mistrovství světa potkat v depu, vyfotit s nimi, nebo jim popřát štěstí do závodů v Indianopolis, kde budou kluci bojovat o světové body již tento víkend.