26.02.2024
Šest týdnů po VIP premiéře pro partnery týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra míří dokument mapující sezónu 2023 k veřejnosti. Vůbec poprvé jej uvidí fanoušci na premiérovém večeru v Cinema City Olympia Brno. Premiéra bude spojená s talkshow s Jiřím Mičánkem, moderovat ji bude legendární motoristický komentátor Joska Kubíček.
autaAuta
KomentářeKomentáře
ChatChat

25minutový dokument provede diváky všemi zvraty sezóny, kterou tým Mičánek Motorsport powered by Buggyra korunoval mistrovským a dvěma vicemistrovskými tituly ve středoevropském okruhovém mistrovství a dvojicí pódiových umístění v prestižním seriálu Lamborghini Super Trofeo Europe. Dokument měl premiéru 11. ledna, kdy jej viděli VIP hosté galavečera.

 

Veřejná premiéra se koná 27. února v 18:40 v sálu kina Cinema City v nákupním centru Olympia Brno. Vstupenky jsou v předprodeji v síti Goout. Jeden z fanoušků, kteří na večer dorazí, pak vyhraje svezení v týmovém Lamborghini Huracán EVO2 na okruhu v Brně nebo v Mostě.

 

 

Zhruba devadesátiminutový program vyplní kromě filmového dokumentu i talkshow s manažerem týmu Jiřím Mičánkem. Toho vyzpovídá Joska Kubíček, který zároveň propůjčil svůj nezaměnitelný hlas pro komentář celého filmu.

 

Vstupenky možno zakoupit zde: Cinema City Olympia - Jiří Mičánek: Sezóna 2023

 

Zdroj: TZ Mičánek Motorsport - powered by Buggyra
26.02.2024

autaAuta
KomentářeKomentáře
ChatChat

Komentáře:

Pro vložení komentáře se přihlašte nebo zaregistrujte.